Μετάφραση από την Google
Αρχικό κείμενο
Κλασικό κύπελλο εμαγιέ με στιβαρό χείλος σε δύο εκδόσεις (ανοξείδωτο ατσάλι ή πράσινο του ωκεανού). Το υλικό του φλιτζανιού είναι απολύτως μη ευαίσθητο στη θερμότητα, ανθεκτικό και άγευστο. Καθαρίζεται εύκολα και αναστέλλει τα βακτήρια λόγω της λείας επιφάνειας. Το πολύ ελαφρύ κύπελλο είναι ιδανικό για κάμπινγκ, πεζοπορία ή μπάρμπεκιου.
Classic enamel cup with robust rim in two versions (stainless steel or ocean green). The material of the cup is absolutely insensitive to heat, durable and tasteless. Easy to clean and bacteria-inhibiting due to the smooth surface. The very light cup is ideal for camping, hiking or barbecuing.