Μετάφραση από την Google
Αρχικό κείμενο
Τα τραπέζια της σειράς Stabilic είναι εξοπλισμένα με επιτραπέζιο Sevelit υψηλής ποιότητας και ρυθμίζονται απείρως σε ύψος (57 – 74 cm). Τα τραπέζια μπορούν να μεταφέρουν έως και 50 kg και είναι ανθεκτικά στη θερμότητα (έως 180 °C), ανθεκτικά στις καιρικές συνθήκες σύμφωνα με το DIN ER 430 και καθαρίζονται εύκολα.
The tables of the Stabilic series are equipped with a high-quality Sevelit tabletop and are infinitely adjustable in height (57 – 74 cm). The tables can carry up to 50 kg and are heat-resistant (up to 180 °C), weatherproof in accordance with DIN ER 430 and easy to clean.